close
متخصص ارتودنسی
سایت اخبار پیام نور
کانال تلگرام هایپرتمپ

سایت اخبار پیام نور

426 رئیس دانشگاه پیام نور در مراسم گرامیداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

کشوری موفق است که ریشه ورزش آن در دانشگاه است/ حمایت کامل دانشگاه پیام نور از دانشجویان ورزشکار دکتر زمانی گفت: افتخار می کنیم که دانشگاه پیام نور در کنار آموزش، پژوهش و مسائل فرهنگی امروز نامدار ورزش همگانی و حرفه ای است و توانسته قهرمانانه در میادین ملی و بین المللی ظاهر شده وپرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درآورد.

424 مهلت مجدد ثبت نمره میان ترم نیمسال اول ۹۳-۹۴ پیام نور

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 (PNU98.IR) بر اساس آنچه دانشگاه پیام نور اعلام کرده است مهلت ثبت نمره میان ترم نیمسال اول 93-94 دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد به مدت دو روز تمدید شده است وامکان ثبت نمره میان ترم در روز های 25 و26 بهمن ماه 93 مجدد فراهم خواهد شد.

429

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 : علت افزایش ۳۵ هزار تومانی شهریه جدید دانشجویان دانشگاه پیام نور مشخص شد.

 به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور 98 : از چند روز پیش گزارش های متعددی از طرف دانشجویان بابت افزایش 35 هزار تومنی شهریه نیمسال اول 94-93 به پیام نورنا ارسال شده است.

دانشجویان دانشگاه پیام نور پس از ورود به سیستم خدمات آموزشی گلستان با افزایش 35 هزار تومانی شهریه خود در این نیمسال مواجه شدند که همه دانشجویان را شکه کرده بود و مشخص هم نبود دلیل این افزایش چه هست و هر چه که بود با نام [خدمات] خودنمایی می کرد.

شهریه دانشجویان پیام نور که پیش از این در سال تحصیلی جدید 15 درصد افزایش داشته بود  اکنون با یک افزایش 35 هزار تومانی جدید روبرو شد.

 

پنجشنبه 06 آذر 1393 اخبار پیام نور
ادامه مطلب
453

 

اخبار پیام نور را از طریق پیام کوتاه دریافت کنید آیا شما هم از جمله افرادی هستید که میخواهید همواره جز اولین ها باشید و از همه خبرها به موقع و سریع مطلع شوید ؟
آیا شما هم جز آنهایی هستید که همواره اینترنت در اختیار ندارید ؟
آیا شما هم می خواهید به سادگی از اخبار پیام نور مطلع شوید؟
آیا شما هم می خواهید از اخبار انتخاب واحد ، حذف و اضافه ، قوانین جدید ، اطلاعیه های مهم ، ثبت نام فراگیر ، اعلام نتایج ، تعیین محل آزمون ، کارت ورود به جلسه و ... مطلع شوید ؟
پیشنهاد ما به شما ثبت نام در سایت اخبارونمونه سوالات رایگان پیام نور http://www.pnu_ac.r98.ir/ا
ست،سایت اخبارونمونه سوالات رایگان پیام نور http://www.pnu_ac.r98.ir/در راستای اهداف خود و با در نظر گرفتن سه اصل صحت دقت و سرعت در انتشار اخبار اقدام به راه اندازی سامانه ارسال سامانه پیام کوتاه اخبارپیام نور گرفت.

برای دریافت پیامک یک پیامک به شماره 50001333113032 ارسال کنید

یا فرم زیر را پر کنید((اعلام سه مورد نام کامل، محل تحصیل یا زندگی ورشته تحصیلی خود را به سامانه پیامکی ارسال نمایید.)

http://www.pnu_ac.r98.ir/Tamas

توجه داشته باشید این سامانه فقط به مدت یکماه اول ثبت نام رایگان میباشد.

سه شنبه 10 تير 1393
ادامه مطلب

آخرین مطالب اضافه شده

Recently added posts

مطالب محبوب سایت

Most popular

مطالب پیشنهادی

Recommended